Akbank Çalışma Saatleri

Akbank hafta içi her gün sabah dokuzda açılır (09.00) oniki buçuğa (12.30) kadar hizmet vermeye devam eder. Öğle arası bir buçukta (13.30) mesaiye başlayarak akşam beşe (17.00) kadar devam eder.

Akbank, 1948 yılında Adana’da Hacı Ömer Sabancı ile bir grup iş adamı tarafından pamuk üreticilerine finansal destek sağlamak adına kuruldu. Bugün sahip olduğu büyüklükle beraber Türkiye’nin en büyük bankaları arasında girmiştir. 2014 yılında yayınlanan Brand Finance dergisi tarafından üç kez üst üste ülkemizin en değerli bankası seçilmiştir. Yola çıkarken anlamlı bir slogan “sizin için” diyerek herkesi etkilemiştir. Türk milleti için önemli yatırımlarda bulunup ekonomisine can veren bankalardandır. Bugün ülkemizde 986 şubesi ve 16.500’ü geçkin personeli ile hizmet vermektedir. Merkezi İstanbul’da yer almaktadır. Finans ve Sigorta alanında önemli katkılarda bulunmuştur. Her alanda müşterilerinin işlerini halletmeye yönelik prensipleri olmaktadır. Hizmet alanında kaliteli ve köklü bankalardan olup bir çok alanda ayrıcalığa sahip olacağınız bankadır.

AKBANK Çalışma Saati

Sabah Açılış Saati: 09.00 – 12.30
Akşam Kapanış Saati: 13.30 – 17.00
Cumartesi – Pazar
Kapalı

Akbank kalite olarak önde gelen bankalardandır. Hizmet alanları geniş olarak çeşitli katkılarda bulunmuştur. Günümüzde değer taşıyan bankalardandır. EFT işlemi gibi bir çok işlem yapılabilir. Şubeler kapalı olduğu zaman işlemlerinizi ATM veya internet bankacılığı kullanarak her an yapabilirsiniz. Hizmeti 7/24 olarak benimseyerek müşteri hizmetlerine ulaşarak da sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

akbank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir