Bim Çalışma Saatleri

BİM müşterilerinin merak ettiği konulardan biri açılış kapanış saatleri. BİM, 2020 yılında çalışma saatlerinde herhangi bir değişiklik yapmayacağını belirtti. Bugün BİM sabah 9’dan akşam 9’a kadar çalışmaktadır. Hafta sonları ve resmi tatil günleri de açık. Hesaplı ve kaliteli ürünleri müşterileri ile buluşturuyor. Ülkemizdeki toptan fiyatına perakende mağazacılık anlayışını baştan sonra değiştirdi. Marketlerden alacağınız ürünleri çok uygun fiyata BİM mağazalarından alabilirsiniz. Her mahalle de bir tane mağaza bulabilirsiniz. Ülke genelinde 6.074 mağazası bulunuyor.

Birçok ürünü kendi üreterek halka sunuyor. Türkiye’nin hemen hemen yer yerinde mağazası bulunuyor. Esnek çalışma saatleri içerisinde gün içerisinde ihtiyacınız olan market alışverişinizi yapabilirsiniz.

BİM Kaçta Açılıyor Kaçta Kapanıyor

Sabah Açılış Saati: 09.00
Akşam Kapanış Saati: 21.00
Cumartesi Pazar Çalışma Saatleri: Açık (09:00 – 21:00)

BİM Hakkında Bilgi

bim

BİM açılış saatinden kapanış saatine kadar 12 saat aralıksız hizmet veriyor. Ev bütçesine en uygun ürünleri sunuyor. Müşterilerine kaliteli ürünleri sunmak için kendi ürünlerini üretiyor. Mağazada satılan birçok ürün BİM tarafından üretilmektedir. BİM Aktüel ürünler kategorisi oldukça çeşitli. Defterinden mutfak araçlarına kadar her şey bulunuyor. Kampanyalar sınırlı stoklu geldiğinden vaktinde alışveriş yapılmalıdır. Bebek arabasına kadar her şeyi bulabilirsiniz. Yediden yetmişe bütün kitlelere hitap ediyor.

Öğle tatilinde personel dönüşümlü olarak yemek ihtiyacını karşıladığından kapanmıyor. Öğle vakti de olsa BİM den alışveriş yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünleri almanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir