Migros Çalışma Saatleri

Türkiye’nin en büyük süpermarketlerinden olan Migros’un bugün sahibi Efes Grubu olmaktadır. 1954 yılında kurularak hizmetlerine başlamıştır. Günlük ev ihtiyaçlarının yanında kozmetik, elektronik ürünleri de mağazalarında bulunmaktadır. Büyüklüğü ile sınırlı sayıda olarak genellikle büyük ilçelerde bulunmaktadır. Evinizin A’dan Z’ye ihtiyaçlarını karşıladığı gibi bütçenizin dostu olacaktır. Müşteriye bir çok alanda hizmet sunmak adına internet, toptan ve telefonla satış hizmetlerini sunmaktadır.

Mikros Çalışma Saatleri

Sabah Açılış Saati: 09.00
Akşam Kapanış Saati: 21.00
Cumartesi – Pazar Çalışma Saatleri: Açık (09:00 – 21:00)

Çalışma günleri: Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar haftanın her günü aynı çalışma saatlerinde hizmet vermektedir.

Geniş çalışma saatleri ile gün içerisinde alışverişlerinizi yapabilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik yapacağınız alışveriş sayesinde bütçenize önemli destek sağlamış olacaksınız. Haftanın yedi günü açık olarak hizmetlerini sunmaktadır. Geniş marketler ağı sayesinde indirimli ürünlerle bütçenize destek sağlayacak olan süpermarket zincirlerinden olmaktadır. Kaliteli ürünlerle sunduğu desteğin yanı sıra önemli destekler sağlayacaktır.

migros

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir