MNG Kargo Çalışma Saatleri

MNG Kargo hafta içi sabah açılış saati sekiz buçuk (08:30) akşam kapanış saati onsekiz (18:00). Hafta sonu daha 08:30 ile 14:00 saatleri arasında çalışmaktadır.

MNG Kargo, kargoculuk alanında ülkemizde ilklere imza atan şirketlerden biridir. Kargo teslimat saatleri 08.30 – 18.00 saatleri arasında yapılmaktadır. 871 şubesi ile 7 tane Teknolojik Aktarma Merkezine sahip olan toplamda 26 aktarma merkezi, 15 bölge müdürlüğü ve 8000’i aşkın personeli ile taşımacılık hizmeti vermektedir. Dünyaya açılan MNG kargo ile yurtdışına kargo gönderimi yapabilirsiniz. Filosunda 2400 kara taşıma aracı ve 6 kargo uçağı bulunmaktadır. Gün içinde kargolarınız çok hızlı şekilde teslimatı yapılır.

MGN Kargo Çalışma Saati

Sabah Açılış Saati:
08:30
Akşam Kapanış Saati:
18:00
Cumartesi Çalışma Saatleri:
08:30 – 14:00
Pazar Günü
Kapalı

Kargo müşterilerini ayırt etmeden herkese eşit hizmet veren hizmeti benimsemiş kargo şirketidir. Hizmetleri adrese teslim, alıcı haberli teslimat, telefon ihbarlı teslimat, mobil teslimat, adresten kargo alımı, öncelikli teslimat, akşam teslimat, güniçi teslimat, ekspress 24 uçakla teslimat, kargo sigortası gibi hizmetleri ile ihtiyaca uygun teslimat yapılabilir. Gönderi takip numarası ve fatura seri numarası ile kargolarınızın anlık nerede olduğunu sorgulayabilir ne zaman teslim edileceğini kısa sürede öğrenebilirsiniz. Kargo teslimatında bir numaralı şirket olduğunu doğrulayabiliriz.

MNG Kargo Dağıtım Günleri ve Saatleri

Hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri çalışmaktadır. Hafta sonları Cumartesi günü yarım gün çalışmakta, Pazar günleri ise kapalıdır. Kargolarınız hafta içi dağıtıma çıkarılır cumartesi günü kargonuzu şubeden teslim alabilirsiniz.

Kargom Nerede?

MNG kargoyu tercih ettiyseniz gerektiğinde Çağrı Merkezini arayarak canlı olarak kargonuzun nerede olduğunu öğrenmeniz mümkündür. Çağrı merkezine iletişim için 0850 222 06 06 – 444 06 06 hatlı numaraları arayabilirsiniz.

mng kargo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir