Sürat Kargo Çalışma Saatleri

Sürat Kargo sabah açılış saati sekiz buçuk (08:30) akşam kapanış saati onsekiz (18:00). Hafta sonu Cumartesi açık Pazar günü kapalıdır.

Sürat Kargo, 2003 yılından itibaren Lojistik ve Dağıtım hizmeti veren Türkiye’nin önde gelen kargo şirketlerinden biridir. Bölge müdürlükleri, transfer merkezleri, binlerce şubesi ile ülkenin dört bir yanına hizmet vermektedir. Dünya’ya açılarak 220 ülkede kargo alım ve dağıtım hizmeti sunmaktadır.

Sürat Kargo Kaçta Açılıyor – Kaçta Kapanıyor

Sabah Açılış Saati:
08.30
Akşam Kapanış Saati:
18.00
Cumartesi Çalışma Saati:
09.0014.30

Sürat Kargo Dağıtım Günü ve Saatleri
Müşterilerin en çok merak ettiklerinden biri kargom ne zaman gelecek? SÜRAT kargo dağıtım günü ve saati; Sürat Kargonun dağıtım günleri Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri ve saatleri 08:30 ile 18:00 arası yapılmaktadır. Kargonuz belirlenen günler içerisinde size ulaştırılacaktır.

Sürat Kargo Hafta Sonu Çalışma Saatleri
Hafta sonu kargolarınızı şubelere giderek elden teslim alabilirsiniz. Kargo şirketleri hafta sonları dağıtım yapmamaktadır. Pazar günleri tatil olduğundan şubeler kapalıdır. Sürat kargo ülkenin dört bir yanında binlerce şubesi bulunan Türkiye’nin en kaliteli kargo şirketlerinden biridir.

Geniş hizmet yelpazesi ile kargonuzu sağ salim varış noktasına ulaştırabilirsiniz. Sürat 24, sürat anında, sürat Express, sürat partner, sürat süit, VIP müşteri hizmetleri, internetten al kapıda ödeme, özel ambalaj gibi kargo seçenekleri sunmaktadır. Size uygun olan gönderim seçeneğini tercih ederek kısa zamanda kapınıza kadar ulaştırılabilir. Kargo takibini online olarak yapabilirsiniz. Kargonuzun hangi noktada olduğu, dağıtım tarihi, gönderen ve alıcı bilgilerinin yer aldığı yere ulaşmanız mümkündür. Dağıtıma çıktığı takdirde ekranda bilgilendirme yer almaktadır. Dilerseniz müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek telefondan kargo sorgulaması yapabilirsiniz. Kargo ulaştırma hizmetleri pazar günü hariç tam gün çalışmaktadır.

Sürat Kargo Çağrı Merkezi Numarası
0850 202 0 202

Sürat Kargo Çalışma Saatleri 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir