UPS Kargo Çalışma Saatleri

UPS Kargo hafta içi sabah açılış saati dokuz (09:00) akşam kapanış saati onsekiz (18:00). Hafta sonu daha 09:00 ile 15:00 saatleri arasında çalışmaktadır.

Dünyanın en köklü kargo ve taşımacılık firması olan UPS ülkemizde de hizmet vermektedir. Sabah açılışı 09.00, akşam kapanış saati 18.00 saatleri arasında olmaktadır. Kargo teslimatları mesai saatleri içerisinde yapılmaktadır. Kargonuz varsa gün içerisinde teslimatı yapılır, olmadığı takdirde bir sonraki iş gününe kalmaktadır. Kırsal alanlara kargo teslimatı belirli günlerde yapılmaktadır. Bölgenizde size en yakın kargo şubesini arayarak kargonuzun hangi günler teslimatı yapıldığını öğrenebilirsiniz. UPS kargo ülkemizin dört bir yanında hizmet vermektedir.

Ups Kargo Açılış Kapanış Saati

Sabah Açılış Saati:
09:00
Akşam Kapanış Saati:
18:00
Cumartesi Çalışma Saatleri
09:00 – 15:00
Pazar Günü
Kapalı

Önemli kargo şirketlerinden birisi olan UPS Kargo, 1907 yılında kuruldu yurtiçi ve yurtdışına kargo teslimatı yapmaktadır. Küresel olarak taşıma işlemi gerçekleştirmektedir. Teknolojisi ile birlikte teknolojinin gelişimi sağlanmıştır. Müşterilerine her zaman yardımcı olup destek çıkmak için pratik çözümler üreten firmalardan. Halka açılması ile birlikte araç ve hava taşımacılığında önemli noktalara gelmiştir. Uluslararası olarak insanlara yardım sağlamaktadır. Hızlı büyüyen şirketlerden olup önemli gelişmeler sağladı. Dünya genelinde çalışmalarına devam etmiştir günlük milyonlarca paket ve zarf iade etmektedir. Filoları ile birlikte tüm dünyanın dört bir yanına ulaşıyor.

UPS Kargo Hangi Günler Tatil

UPS kargo yılın belirli günlerinde hizmet vermemektedir. Resmi tatil ve dini bayramlar bu günlere dahildir. Kargo gönderimleriniz varsa tatil günlerine denk gelmeden gönderim işlemlerinizi yapmalısınız.

Yılbaşı
Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Emek ve Dayanışma Günü
Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
Ramazan Bayramı Arefesi (yarım gün)
Ramazan Bayramı 3 gün tatil
15 Temmuz Demokrasi ve Direnme Hakkı Günü – 15 Temmuz
Kurban Bayramı Arefesi (yarım gün)
Kurban Bayramı 4 gün tatil
Zafer Bayramı
Cumhuriyet Bayramı – 28 Ekim (yarım gün)
Cumhuriyet Bayramı – 29 Ekim

ups kargo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir