Hakmar Çalışma Saatleri

HAKMAR sabah açılışı saat 09.00 / akşam kapanışı saat 21.00. Çalışma saati içerisinde marketler zinciri hizmetlerine devam etmektedir. Gıda ve birçok üründe evinize dost alışveriş mağazalarından biri. Kısa sürede mağaza sayılarını arttırarak kendi kurumsal yapısına geçiş yapmıştır. Kendi ürünlerini üreterek halka ucuzdan sunan mağazalardan biridir.

Hakmar Çalışma Saati

Sabah Açılış Saati:
09:00
Akşam Kapanış Saati:
21:00

Güçlü ve güvenilir ticarete adım atarak kısa sürede HAKMAR Gıda ve HAKMAR Mağazacılık alanlarında hizmet vermiştir. Kısa sürede birçok alanda üretim faaliyetlerine başlayan şirkettir. Ürün satışlarında hammadde fiyatlarını göz önünde bulundurarak müşterilerine en uygun fiyatı sunmaktadır. Aldığınız ürünlerin etiket fiyatları diğer mağazalara göre daha düşük olmaktadır. Hızla büyümeye devam ederek yeni şubelerini açmaktadır. Kendine özgü farklılıkları katarak müşteriler ile uyum ve güven esaslı hareket etmektedir.

HAKMAR Aktüel
Mağazacılık alanında birçok ürünü uygun fiyata sunmanın yanı sıra belirli günlerde aktüel ürünler yayınlamaktadır. Dışarıda aldığınız ürünleri çok daha uygun fiyata HAKMAR mağazalarından alabilirsiniz. Ev araç gereçlerinden tutun okul kırtasiye malzemelerine kadar ürünler mağazalardaki raflarında yerini almaktadır.

Hakmar Çalışma Saatleri 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir