A101 Çalışma Saatleri

A101 hafta içi sabah açılış saati 09:00, akşam kapanış saati 21:00. Hafta sonu A101 09:00 - 21:00 arasında çalışmaya devam etmektedir. Bayram ve resmi tatillerde açıktır.

A101, indirim mağazacılığı misyonu ile ülkemize 28 Mart 2008 tarihinde geldi. Bugün 121 mağaza ile dev perakende zincirlerine dönüştü. 81 ile toplam 3700 marketi ile hizmet sunmaktadır. Ülkemizin önde gelen alışveriş marketlerinden olduğunu kabul edebiliriz. Bugüne bugün indirimli ürünler ile bütçenizin dostu olacak. Haftalık yayınladığı aktüel ürünler evinizin ihtiyacı olan araç gereçleri karşılayacak. Hizmette kaliteyi ön planda tutmak için bölge müdürlüklerinin sayısını 16’ya çıkarmıştır.

A101 Çalışma Saati

Sabah Açılış Saati: 09:00
Akşam Kapanış Saati: 21:00
Cumartesi – Pazar Çalışma Saatleri: Açık (09:00 – 21:00)

Hafta içi ve hafta sonu fark etmeksizin size hizmet sunmak için hazır. Güler yüzlü personeli ile alacağınızın en kaliteli ürünleri raflarda bulabilirsiniz. İndirimli fiyatlar ile bütçenize dost olup, ilk tercih edilmesi gereken alışveriş marketinizdir. Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz marketler zinciridir. Gıda ihtiyacınızı karşıladığınız gibi haftalık ihtiyacınıza göre piyasanın çok altındaki fiyatlarla satışa sunulan aktüel ürünlerle ev malzemelerine sahip olabilirsiniz.

A101 Çalışma Saatleri 1

A101 Aktüel Ürünler

A101 marketlerinde her Perşembe günü yeni aktüel ürünler listesi yayınlanmaktadır. Her hafta yeni ürünler marketlere gelerek satışı yapılmakta. Birbirinden farklı ihtiyacınıza göre ürünler bulabilirsiniz. Ev araç gereçlerinin yanı sıra, okul eşyaları, kitap defter, araba ihtiyaçları olan lastik, temizlik ürünlerinden tutun giyime kadar her şey bulabilirsiniz.
Ürünler sınırlı sayıda geldiğinden dolayı A101 açılış saatinde mağazaya ilk girenlerden olabilirseniz birbirinden farklı ürünlere sahip olabilirsiniz. Bazı zamanlar teknoloji ürünleri aktüel listelerinde yer aldığından ilk gelen sahip olabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir