ABank Çalışma Saatleri

ABank hafta içi her gün sabah dokuzda açılır (09.00) oniki buçuğa (12.30) kadar hizmet vermeye devam eder. Öğle arası bir buçukta (13.30) mesaiye başlayarak akşam beşe (17.00) kadar devam eder.

Alternatif Bank (ABank) olarak ülkemizde hizmet veren sayılı değerli bankalardan biri olmaktadır. 1991 yılında kurularak hizmetlerine başlamıştır. Mutlu bankacılık sloganı ile yola çıkarak sağlam adımlarla ilerlemişlerdir. Günümüzde katarlılara satılarak yerli sermayeden çıkmış oldu. Bugün 73 şubesi ile hizmetlerine hızlı şekilde devam etmektedir. Ülke genelinde 1300 personeli ile müşterilerine doğru ve kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Ülkemizde tanınan hızla büyüme gösteren bankalardan olduğu bilinmektedir. İnternet ve telefon bankacılığı üzerinden bir çok işlem gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır. 7/24 şeklinde ATM üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz hafta içi açık olan şubelerden yardım alabilirsiniz. Gerektiğinde bankacılık işlemlerinizi telefon bankacılığını kullanarak yapmanız mümkün olmaktadır.

ABank Mesai Saatleri

Sabah Açılış Saati: 09.30 – 12.30
Akşam Kapanış Saati: 13.30 – 17.00
Cumartesi – Pazar
Kapalı

Belirtilen saatler içinde EFT işlemlerinizi yaparak aynı zamanda şubelerden gerek yardım alıp bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Büyüyen ve güvenilir bankalardan olarak hizmet saatleri oldukça geniştir. 7/24 olarak telefon bankacılığından hizmet alarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. Orta ve küçük ölçekli kişilere finansal hizmet sağlamaktadır.

abank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir