Adabank Çalışma Saatleri

Adabank hafta içi her gün sabah dokuzda açılır (09.00) on ikiye (12.00) kadar hizmet vermeye devam eder. Öğle arası birde (13.00) mesaiye başlayarak akşam beşe (17.00) kadar devam eder.

Adabank, 1984 yılında Uzan Grubu tarafından kurulmuştur. Uzun süreli bankacılık sektöründe hizmet veren banka 2004 yılında TMSF tarafından el konuldu. BDDK tarafından 2006 yılında satışa çıkartılarak The International Investor Grubuna satılmış ama BDDK tarafından iptal edildi. Sinpaş grubu tarafından verilen teklif içinde onay verilmedi. 2011 yılında banka için ihaleye çıkartan BDDK’ya verilen teklif gereğince Remzi Gür ve ortağı G Capital tarafından 75 milyon dolarlık teklif verilmiştir ama BDDK onay vermedi. Uzun bir geçmişe sahip olan Adabank bugün ülkemizde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Adabank Açılış Kapanış Saati

Sabah Açılış Saati: 09.00 – 12.00
Akşam Kapanış Saati: 13.00 – 17.00
Cumartesi – Pazar
Kapalı

Bankacılık alanında bir çok işleminizi yapabileceğiniz banka olmaktadır. Küçük ölçekli işletmelere hizmet vermektedir. Bankacılık alanında kendinize ait hesap açabilir EFT ve havale işlemlerinizi yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden işlemlerinizi devamlı olarak sağlayabilirsiniz. Gün içinde 7/24 bankamatiklerden işlemler yaparak para çekme ve yatırma işlemlerinizi halletmeniz mümkündür. Gerek telefon bankacılığı olsun güler yüzlü personeli ile sorunlarınıza hızlı çözümler getirmektedir. Bir çok alanda hizmet ve çalışma sağlanabilir durumdadır.

adabank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir