Aktif Bank Çalışma Saatleri

Aktif Bank hafta içi her gün sabah dokuzda açılır (09.00) oniki buçuğa (12.30) kadar hizmet vermeye devam eder. Öğle arası bir buçukta (13.30) mesaiye başlayarak akşam beşe (17.00) kadar devam eder.

Ülkemizin önemli bankalardan haline alan Aktifbank, 1995 yılında Çalık Holding bünyesinde kuruldu ve yapılandırmaya girdi. 2008 yılında Aktif Bank adını alarak ülkemizde özel sermaye ile kurulan bankaların arasına dahil olmuştur. Yatırım ve bölgesel olarak faaliyetlerine devam ederken “Dünyanın En Yenilikçi Bankası” seçilmiştir. Modern ve hakkını veren bankacılık hizmetleri ile alabileceğiniz en güzel hizmetler dahilindedir. Bankacılık alanında sizlere bir çok alanda hizmet sunduğu gibi ülke genelinde 6.000’den fazla hizmet noktasında beklemektedir. UPT hizmeti sunarak size çeşitli alanlarda para transferi yapmanıza imkan sunuluyor. Menkul kıymet ve proje finansman olarak hizmet sunmaktadır. Bankacılık alanında kusursuzluğu benimsedikleri gibi kısa sürede büyüyen bankalardan olmuşlardır.

Aktif Bank Açılış Kapanış Saati

Sabah Açılış Saati: 09.30 – 12.30
Akşam Kapanış Saati: 13.30 – 17.00
Cumartesi – Pazar
Kapalı

Mesai saatleri içerisinde gerekli olan işlemlerinizi şubelerden yapabilirsiniz, telefon bankacılığı da geniş olduğundan işlem yapmanıza olanak sağlanıyor. Bankacılık alanında başta EFT ve havale olarak internet bankacılığından yararlanarak yapabilirsiniz. 7/24 EFT ve günün büyük zaman diliminde telefon bankacılığı yapılabilmektedir. Müşteri hizmetleri genel anlamda sorun çözücü olarak size yardımcı olmaktadır. Özel sermayeli bankalardan olması hizmet alanında önemli yatırımlar sağlanmış olmuştur.

aktifbank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir