Albaraka Türk Çalışma Saatleri

Albaraka Türk hafta içi her gün sabah dokuzda açılır (09.00) oniki buçuğa (12.30) kadar hizmet vermeye devam eder. Öğle arası bir buçukta (13.30) mesaiye başlayarak akşam beşe (17.00) kadar devam eder.

Türkiye’de kendisini faizsiz bankacılık adı ile duyuran finansal kuruluşların öncülerinden birisidir. İlk olarak faaliyetine 1985 yılında başlayarak hizmetine devam etmiştir. Oldukça geniş bankacılık ağı ile saygın değer bir banka olmuştur. Ekonomi bakımından kendisini geliştirdiği gibi faizsiz bankacılık onların ilham kaynağı olmuştur.

Albaraka Türk küçük işletmelere verdiği değer ile birlikte uluslararası 181 şubeye sahip olmuştur. Hızla büyüyen bankacılığın öncülerinden odluğu bilinmektedir. Türkiye’ye faizsiz bankacılığı getirerek insanları yükseltmiştir. Albaraka Türk faaliyetlerini aktif şekilde devam ettirdi. Türkiye ekonomisine güç verdiği gibi halka açık şekilde şuan borsaları yer almaktadır. Hizmet konusunda kusursuzluğu kendisine prensip edinmiş müşteri hizmetleri ile karşılaşacaksınız. Banka üzerinden havale, eft, ödemeler, fatura gibi bir çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Albaraka Türk Çalışma Saatleri

Sabah Açılış Saati: 09.00 – 12.30
Akşam Kapanış Saati: 13.30 – 17.00
Cumartesi – Pazar
Kapalı

Albaraka Türk Hafta Sonu Çalışıyor mu?
Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri kapalıdır. İşlemlerinizi internet şubesi veya müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz. 444 5 666 ya da 0 850 222 5 666 Alo Albaraka’yı arayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Albaraka Türk Resmi Tatillerde Açık mı?
Resmi tatillerde diğer bankalarda olduğu gibi hizmet vermemekte ve kapalıdır.

albarakaturk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir