Anadolubank Çalışma Saatleri

Anadolubank hafta içi her gün sabah sekiz buçukta (08.30) oniki (12.00) kadar hizmet vermeye devam eder. Öğle arası bir de (13.00) mesaiye başlayarak akşam beş buçuğa (17.30) kadar devam eder.

Anadolubank, 1997 yılında İstanbul’da kurularak faaliyetlerine başlamıştır. Özelleştirme idaresi tarafından Habaş grubuna satılması ile 3 şube ile hizmetine devam etmektedir. Günümüzde 116 şubeye ulaşarak 2.100 personele ulaşarak hizmetlerine devam diyor. Ülkemizde kurulan yerli sermayeli bankalardandır. Hizmet alanı olarak banka ve finansal hizmetleri sağlamaktadır. Küçük ve orta işletmecilere sermaye sağlayarak destek olmaktadır. Hızlı şekilde büyüyen bankalardan olduğu gibi şube sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Bankacılık sektöründe yeni bir yüz getirerek hizmete devam ediyor.

Anadolubank Açılış Kapanış Saati

Sabah Açılış Saati: 08.30 – 12.00
Akşam Kapanış Saati: 13.00 – 17.30
Cumartesi – Pazar
Kapalı

Anadolubank şubelerinden hizmet almak istiyorsanız eğer hafta içi çalışma saatleri doğrultusunda hizmet almaya gidebilirsiniz. Verilecek hizmetleri gerek internet üzerinden şubesi sayesinde de yapılmaktadır. Çalışma saatleri içinde para gönderimi, fatura ödemesi, kredi, havale, hesap açtırma veya para yatırma gibi işlemler başta olmak üzere hizmet sunulmaktadır.

anadolubank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir