Aras Kargo Çalışma Saatleri

Aras Kargo hafta içi sabah açılış saati sekiz buçuk (08:30) akşam kapanış saati altı (18:00). Hafta sonu daha 08:30 ile 13:00 saatleri arasında çalışmaktadır.

Aras Kargo, Türkiye’de faaliyet gösteren önde gelen kargo şirketlerinden biridir. Aras Kargo çalışma saatleri hafta içi ve hafta sonu olarak değişkenlik göstermektedir. Sabah açılış saati 08:30, akşam kapanış saati 18:00 olmaktadır. Açılış ve kapanış saatlerinde şubeler kargo dağıtımı, gönderim, teslimat işlemleri yapmaktadır. Kargo gönderimini en geç saat 18:00’a kadar şubelere götürmeniz gerekir. Bayram günü hizmet vermemektedir. Arefe günü belirli saate kadar hizmet vermektedir. Resmi tatil günleri kapalıdır.

Aras Kargo Çalışma Saatleri Hafta İçi Hafta Sonu

Sabah Açılış Saati:
08:30
Akşam Kapanış Saati:
18:00
Cumartesi Çalışma Saatleri
08:30 – 13:00
Pazar Günü
Kapalı

1989 yılından itibaren kargoculuk faaliyetlerini yürütmektedir. Bugün 19 bölge müdürlüğünün yanı sıra 28 transfer merkezine, 790 şube, 3000 araçlık filosu ile on binlerce çalışanı bulunmaktadır. Her ay 6 milyon kargo taşımacılığı gerçekleştiren öncü firmalardandır. Lojistik alanında son teknoloji kullanarak kargo takibini en iyi şekilde yapan firmalardan biridir. Kargo gönderim ve teslimatlarını mesai saatleri içerisinde yapabilirsiniz.

Aras Kargo müşterilerine bir çok hizmet sunmaktadır. Bunlar (Aras Gün İçi, Aras Tahsilatlı, Aras Geri Dönüşlü, Aras Standart, Aras Randevulu, Aras Günaydın, Aras Yurtdışı, Aras Uçak) olmaktadır. Aras kargo bir çok alanda hizmet sunmaktadır. Dilediğinizde Aras kargonun internet adresinden mesafelerin ücretini hesaplayabilir, en yakın şubeyi öğrenebilir, kapınıza kurye çağırabilirsiniz. Gönderi takibini sitenizden yapabilirsiniz.

Aras Kargo Çalışma Saatleri 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir