Burgan Bank Çalışma Saatleri

Burgan Bank hafta içi her gün sabah dokuzda açılır (09.00) on ikiye (12.00) kadar hizmet vermeye devam eder. Öğle arası birde (13.00) mesaiye başlayarak akşam beşe (17.00) kadar devam eder.

Burgan Bank, Ortadoğu ve Kuzay Afrika bölgelerinde faaliyet gösteren Kuveyt merkezli olan banka grubudur. Bankanın Eurobank ve Tefken Holdinge ait hisselerinin satın alması sonucunda %99.26 payla hissedar olmuştur. Bankanın ismi Burgan Bank A.Ş. olarak değiştirilerek hizmetlerine başlamıştır. Ülkemizde hizmet veren hızla büyüyen banka gruplarındandır. Yola çıkarken kendilerine “Gücün Merkezindesiniz” sloganı ile başlamışlardır. İlk olarak Tekfenbank adı olup daha sonra Eurbank ve Burgan bank olarak yoluna devam etmiştir. Günümüze 60 şubesi bulunup yüzlerce güler yüzlü çalışanı ile hizmet vermektedir.

Burgan Bank Açılış Kapanış Saati

Sabah Açılış Saati: 09.00 – 12.00
Akşam Kapanış Saati: 13.00 – 17.00
Cumartesi – Pazar
Kapalı

Bankacılık işlerimizin gerçekleştirebileceğiniz oldukça geniş ağa sahiptir. Şubelerden mesai saatleri içerisinde hizmet alabilir gerekli işlemlerinizi yapabilirsiniz. ATM ile 7/24 saat hizmet alabilirsiniz. İnternet bankacılığını kullanan kişiler istedikleri zaman bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirler. Gelişen ve hızla büyüyen bankalardan olup hizmetlerinde sınır tanımamaktadır. Çalışabileceğiniz önemli ve ilgili bankalardan olup her alanda size hizmet sunmak için yarışmaktadır.

burgank bank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir