Denizbank Çalışma Saatleri

Ülkemizin önemli bankaları arasında sıralamada yer alan Denizbank hizmetlerine devam ediyor. Slogan olarak hayata Hayat Deniz’de Güzel! diyerek bankacılığın yeni yüzünü sizlere göstermektedir. Bankacılık dendiği zaman akla gelenlerden birisi olan Denizbank müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutmaktadır. Rusya’nın en büyük bankası olan Sberbank of Russia bankasına ait olan özel mevduat bankası olmaktadır. İlk olarak bakanın sahibi Avrupa’nın lider kamu bakası olan Dexia grubuna ait olmuştu. Denizcilik sektöründe finansman olarak kaynak sağlamak amaçlı kurulup zamanla genişleyerek büyümüştür. İlk kuruluş tarihi 1938 yılı olarak gösterilip 12 binden fazla personel sayısı olup 688 şubesi bulunmaktadır.

Denizbank Sabah Açılış ve Kapanış Saati

Sabah Açılış Saati: 09.00 – 12.30
Akşam Kapanış Saati: 13.30 – 17.00
Cumartesi – Pazar
Kapalı

Şubede Hangi İşlemler Yapılır

Denizbank Şubesi sabah 09:00’da açılıyor. İşlemlerinizi kolaylıkla ve hızla yapabilmeniz için şubeye girdiğinizde sıra numarası almanız gerekiyor. Yoğunluk varsa eğer ilk sıralarda yer almak istiyorsanız TC numaranızı girerek sıra numaranızı alın. İşlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde yapmanıza imkan verir. Denizbank kartınız varsa sıra numarası alırken kartınızı kullanmalısınız. Şubede bankacılık ile akla gelen tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kısa ve kolay bir şekilde birçok işleminizi kolaylıkla yapmanız mümkündür. Havale, bankalar arası para transferi EFT, fatura ödeme, döviz alım satım işlemleri, vadeli hesap açma, ipotek ve kredi çekme gibi işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

denizbank

Neden Denizbank Tercih Etmeliyim

Denizbank finansal alanda size her türlü desteği sunmakta. İnternet bankacılığı desteği ile size birçok alanda hizmet sunuyor. Yeni yatırımlar alarak ihtiyacınız olan en uygun hizmeti ayağınıza getiriyor. Gerek sigorta işlemlerinden tutun kredi işlemlerine kadar kolaylık sağlamakta. Bankacılık alanında her türlü yeniliği ayağınıza getiriyor. Eksiklerinizi tamamlamanızı sağlıyor ve yeni projelere imza atmak için destek oluyor. Bankacılık dendiğinde akla gelen bankalardan birisi.

Denizbank İletişim

Denizbank işlemleri ve hakkında bilgi sahibi olmak için iletişim hattını kullanabilirsiniz. 7/24 kusursuz bir şekilde telefon bankacılığı ile destek vermekte. İnternet üzerinde birçok işlemi telefon ile gerçekleştirebilrisiniz.

Müşteri hizmetleri: 0850 222 0800

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir