Deutsche Bank Çalışma Saatleri

Deutsche Bank hafta içi her gün sabah dokuzda açılır (09.00) onikiye (12.00) kadar hizmet vermeye devam eder. Öğle arası birde (13.00) mesaiye başlayarak akşam beşe (17.00) kadar devam eder.

Türkiye’de faaliyet gösteren bankalarda Almanya’nın ciro ve işçi sayısı açısından önem taşıyan bankasıdır. Merkez bankası Almanya’nın Frankfurt ilindedir. Dünyanın en büyük bankaları arasında yer alıp şubelerinden birisi de ülkemizde bulunmaktadır. Çeşitli küçük bankaların birleşmesi sonucunda kurularak büyük paya sahip olmuştur. Hızla gelişen banka Avrupa’nın saygın bankaları arasında yer almıştır. Yönetim ve karar verme yetkisi tek kişi elindeyken zamanla gelişerek borsaya açılarak yönetimli olmuştur. Önemli büyümeler sağlayarak 2002 yılında sistemde değişiklik yapılıp dünyaya açılmaya başladı. 2006 yılında yönetim değişerek Alman işadamı yönetimin başına geçerek önemli katkılarda bulunmuştur. Bankanın 2013 yılında çalışan personel sayısı 98.254 kişi olarak belirlenerek hizmet vermiştir. Sahip olacağınız hizmet sayesinde Avrupa üzerinden yapacağınız işlemler kolaylaştırıldı. Yatırımlarınızı güvenli şekilde yurtdışına taşıyabileceğiniz bankadır.

Deutsche Bank Çalışma Saati

Sabah Açılış Saati: 09:00 – 12:00
Akşam Kapanış Saati: 13:00 – 17:00
Cumartesi – Pazar
Kapalı

Hafta sonu kapalı olup hizmetlerinizi şubede bulunan ATM üzerinden de gerçekleştirebileceksiniz. Global bankalar sınıfda olup paranız güvence altında bulunmaktadır. Günümüzde tercih edilen önemli yabancı bankalarındandır.

deutsche bank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir