Kuveyt Türk Çalışma Saatleri

Kuveyt Türk hafta içi her gün sabah sekiz buçukta açılır (08.30) oniki buçuğa (12.30) kadar hizmet vermeye devam eder. Öğle arası bir buçukta (13.30) mesaiye başlayarak akşam beşe (17.00) kadar devam eder.

Kuveyt Türk ülkemizin önemli kuruluşlarındandır. 16.12.1983 tarihinde Bakanlar Kurulunun aldığı karar doğrultusunda 1989 yılında Özel Finans Kurumu olarak görev almıştır. Finans kurumlarının önde gelenlerinden olmaktadır. Bankacılık anlayışını değiştiren bir duruşu olup her milletten insan için hizmetine devam etmektedir. Faizsiz bankacılık döneminde yenilik getirip halka hizmet konusunda yardımcı olmaktadır. Türk milletinin kararlılıkla yükselmesi için ihtiyacını bankacılık üzerinden sağlaması gerektiği ön görülmüştür. Bir çok sektörde insanlara yardımcı olup bankacılığa yardımcı olmaktadır.

Türkiye’nin önde gelen bankacılık hizmetinin sunduğu gibi internet üzerinden, bankamatiklerden ve çeşitli alanlardan belirli saatler içinde hizmet almanız mümkündür. İnternet bankacılığı konusunda oldukça hızlı olup EFT hızlı şekilde yapılmaktadır.

Kuveyt Türk Mesai Saatleri

Sabah Açılış Saati: 08.30 – 12.30
Akşam Kapanış Saati: 13.30 – 17.00
Cumartesi – Pazar
Kapalı

kuveyt turk

Kuveyt Türk Hafta Sonu Açık mı?
Diğer bankalarda olduğu gibi Kuveyt Türk hafta sonu hizmet vermemektedir. İşlemlerinizi internet bankacılığı veya müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir