Oto Yıkama Çalışma Saatleri

Tercih edilen işyerlerinden biri olan oto yıkama belediyelerin düzenlediği saatler doğrultusunda faaliyetlerini devam ettirirler. Çalışma saatleri işyerlerinin açılış kapanış saatlerini belirlemekte. Oto yıkama, araç bakımı gibi işlemlerinizi yaptıracaksanız çok geç saatlere kalmamalısınız. Belirledikleri saat hava karardıktan sonra kapanmaya yakın olmakta. Petrol ofisleri ile birleşik oto yıkama alanı varsa biraz daha geç saatlere kadar sarkabiliyor. Sadece oto yıkama olarak hizmet veren yerlerin saatleri ülke genelinde aynı olmakta.

Oto Yıkama Çalışma Saati
Açılış saati: 07:00
Kapanış Saati: 20:00

Yaz aylarında oto yıkama yerlerinin kapanış saati 21:00’a kadar açık kalabilirler. Detaylı bilgiyi bulunduğunuz belediyeleri arayarak alabilirsiniz.

Çevrenizde 24 saat faaliyet gösteren oto yıkama varsa eğer zabıta ya da polislere bildirerek çalışma saatlerine uyum sağlamalarını sağlayabilirsiniz. İşletme açmayı düşünen kişilerde çalışma düzenlerini belirlenen saatler arasında arayabilirler. Araçlarınızın bakımını, temizliğini, gerekli kontrolleri oto yıkamalarda yaptırabilirsiniz. Neredeyse günün bütün saati faaliyet göstermektedir.

Oto Yıkama Çalışma Saatleri 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir