Sağlık Ocakları Çalışma Saati

Sağlı ocaklarının aktif olarak faaliyet göstermesi yaz kış fark etmeksizin hizmet almamızı sağlıyor. Havaların devamlı değişken olmasından dolayı ister istemez hastalanabiliyoruz. Evde pencerenin açık olması devamlı esen rüzgardan etkilenmemize neden olmaktadır. Yaz aylarında sıcakların ortasında hastalanmamız dahi kaçınılmazdır. Hastalandığımız zaman ilk olarak tanının koyulması adına sağlık ocaklarına gideriz. Gebe olanlar ise acil durumlarda sağlık ocaklarında bulunan ebelere koşarlar. Yeni doğan bebeklerin aşı takvimi ve sağlık kontrolleri en başlıca olarak sağlık ocaklarında yapılmaktadır.

İhtiyacınıza yönelik sağlık ocaklarında bir çok hizmeti alabilirsiniz. Gerek doktor ve ebe sayesinde tedavilerinizin devamı, ilaç yazdırma, ciddi olmayan hastalıklar için sağlık hizmeti sunmaktadır.

Sağlık Ocakları Çalışma Saatleri
Sabah açılış 08:30 – 12:30 / 13:30 – 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Sağlık alanında yapılan son yenilikler doğrultusunda Cumartesi günleri aile sağlık merkezleri açık olarak hizmet vermektedir. Pazar günleri kapalı olduklarından dolayı acil olarak hastanelerin servislerine başvurabilirsiniz.

saglik ocaklaklari calisma saatleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir