Şok Çalışma Saatleri

Kalite ve bütçe dostu alışveriş yapmayı düşünüyorsanız Şok marketleri doğru adres olacaktır. ŞOK açılış, kapanış saatleri arasında alışverişe gidebilirsiniz.

Ülkemizde yüzlerce marketler zincirine sahip olan Şok müşterilerine kaliteli ve ucuz ürünleri sunmaya devam ediyor. Her hafta aktüel ürünleri ile çeşitli ürünleri mağazalarına getirerek ev ihtiyaçlarını karşılayarak bütçeye destek oluyor. Marketlerdeki ürünler satış fiyatlarının çok altına satılması birçok ev hanımının vazgeçilmez tercihi oluyor. Mağazaları neredeyse her ilçede bulunacak kadar çok olmaktadır. Aradığınız gıda ürünlerinin bolluğu ile alışverişlerinizi rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Şok Market Çalışma Saati

Sabah Açılış Saati: 09.00
Akşam Kapanış Saati: 21.00
Cumartesi – Pazar Çalışma Saatleri: Açık (09:00 – 21:00)

Günün erken saatinde açılarak hizmetine başlayıp akşam saatlerine kadar devam etmektedir. Çalışan personeller ile hizmette kusur etmeyerek, müşteri odaklı çalışıp memnuniyet ön plandadır. Ürünler taze olarak gelerek soğutucularda ve uygun şartlarda depolanarak müşterilere sunulmaktadır. Günün her saatine neredeyse alışverişinizi yapabileceğiniz marketler zincirinden olmaktadır.

Şok Çalışma Saatleri 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir