T-Bank Çalışma Saatleri

T-Bank hafta içi her gün sabah dokuzda açılır (09.00) oniki buçuğa (12.30) kadar hizmet vermeye devam eder. Öğle arası bir buçukta (13.30) mesaiye başlayarak akşam beşe (17.00) kadar devam eder.

Türkiye’de kurulan bağımsız bankalardan olan T-Bank 1985 yılında Bank of Bahrain and Kuwait’in şubesi olarak kurulmuştur. Özel yatırımla kurulan bankalardan birisidir. Ülkemizde hızla büyüyen bankacılık sektörünün büyüyen bankalarından. İstanbul’da ilk şubesini açarak altı yıl sonra bağımsız bir kuruluş halini almıştır. Garanti ve Ticaret Bankası A.Ş. olarak adı değiştirilir ve Doğuş Grubu tarafından satın alınır. 1997 yılında Mehmet Nazif Günal tarafından salın alınarak MNG Bank olarak değiştirilir. Arab Bank ve Bankmed ortalığı ile 2006 yılında %91 hisselerini devreder. BDDK tarafından onaylanarak yabancı sermayeli bankalardan olmuştur. Günümüzde hızla büyüyen bankalar arasında görülüp hizmet vermeye devam etmektedir. “Burada tam anlamıyla özelsiniz” sloganı ile yola çıkarak müşterilerine verdiği değeri göstermektedir. Bugün 580 personeli ile yoluna devam etmektedir. Şube sayısı 27 ulaşıp büyük şehirlerde bulunmaktadır.

T-Bank Çalışma Açılış Kapanış Saati

Sabah Açılış Saati: 09.00 – 12.30
Akşam Kapanış Saati: 13.30 – 17.00
Cumartesi – Pazar
Kapalı

Hafta sonu kapalıdır. İnternet üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini kendilerine prensip olarak benimseyen ekip sayesinde işlemlerinizi her daim yapabilirsiniz. ATM üzerinden 7/24 saat işlem yapmanıza olanak sağlamaktadır. Müşterilerine gerçek değeri veren bankalar arasında görülüp değeri oldukça yüksektir.

tbank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir