TEB Çalışma Saatleri

Türkiye’nin en eski banklarından bir tanesi olan TEB bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren finansal sektörde çeşitli alanlarda faaliyetlerini devam ettirmiştir. Yatırım, sigorta, portföy yönetimi gibi finansal konularda uzmanlaşmıştır. BNP Paribas ile stratejik ortaklık kurarak gücüne güç katmıştır. Genel müdürlüğü İstanbul’a taşıyarak, kurum faaliyetlerine Türk Ekonomi Bankası A.Ş. (TEB) olarak devam etmiştir. Sabah 09:00 da açılmaktadır. Bankacılık alanında birçok işleminizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

TEB Çalışma Saati

Sabah Açılış Saati: 09.00 – 12.30
Akşam Kapanış Saati: 13.30 – 16.00
Cumartesi Çalışma Saatleri: Kapalı

Şubede Hangi İşlemler Yapılır

TEB şubeleri sabah 09:00’da açılarak hizmete başlamaktadır. Şubelerden fatura ödeme, maaş hesabını taşıma, maaş çekme, maaş hesabını değiştirme gibi işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Kredi başvurusu şubelerden yapıldığı takdirde daha küçük rakamlara uygun fiyata alınabilmektedir. Kredi kartınız varsa ödeme, kredi kartı başvurusu, kredi kartı borcunu ödeme ve kapatma işlemleri hızlıca yapılmaktadır. Bankalar arası para transferi (EFT) yanı sıra havale işlemleri de şubelerden yapılıyor.

TEB Hakkında Bilgi

teb

Türkiye’nin sayılı finans kuruluşlarından bir tanesidir. Bankacılık faaliyetleri 1927 yılından itibaren devam etmektedir. Ülkemizin en büyük bankalarından biri olarak işlemler sunmaktadır. Şeffaflık ve etik değerlerine önem vermektedir. Çalışmalarını Sermaye Piyasaları Kurulu tarafından belirtilen ilkeler çerçevesinde yürütmektedir. 10 Şubat 2005 tarihinde BNP Paribas ile stratejik ortalığa gitmiştir. Finans sektörüne güç katarak BNP Paribas’ın güç ve deneyimleri ile yola devam etmiştir. Uluslararası erişim ağında lider konuma sahip BNP Paribas birçok alanda TEB müşterilerine hizmet vermektedir.

BNP Paribas ile gerçekleştirilen ortaklık kurumsal, ticari ve özel bankacılık alanlarına da yansımıştır. Sadece finansal anlamda değil işletme bankacılığı ve KOBİ bankacılığında uzmanlık kazanmıştır.

TEB İletişim

Müşteri Hizmetleri: 0850 200 0666

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir