Türkiye Finans Katılım Bankası Çalışma Saatleri

Türkiye Finans Katılım Bankası hafta içi her gün sabah dokuzda açılır (09.00) oniki buçuğa (12.30) kadar hizmet vermeye devam eder. Öğle arası bir buçukta (13.30) mesaiye başlayarak akşam beşe (17.00) kadar devam eder.

Ev eşyası sektöründe önde gelen kuruluş olan Boydak Grubu’na ait olan Anadolu Finans Kurulu ve Yıldız Holding’e ait olan Family Finans’ın birleşmesi sonucunda alınan kararla banka unvanına sahip oldu. Ülkemizin önde gelen finans sektörünün birleşmesi sonucunda bankacılık faaliyetleri vermektedir. Hissesinin büyük bir kısmı Suuid Arabistan’ın en büyük bankası olan The National Commercial Bank tarafından satın alınarak ortaklık yapılmıştır. Türkiye’de sayılı önemli finans bankalarındandır. Güçlerini birleştirerek hizmet konusunda gelişim göstermiştir. Hızla büyüyen bakacılık anlayışını en güzel şekilde vermektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası Çalışma Saati

Sabah Açılış Saati: 09.30 – 12.30
Akşam Kapanış Saati: 13.30 – 16.00
Cumartesi – Pazar
Kapalı

Saatler arasında hizmet vererek kişilerin işlemlerini görmektedir. Büyük bankacılık ve hizmet konusunda oldukça gelişmiştir. Yabancı yatırımlar sayesinde banka yönetimi yüksek mevkilerde yer almaktadır. Kişilere kusursuz hizmet verdiği gibi insanları geliştirmiştir.

Bankacılık anlamında yeniliğe açıksanız ve iyi bir müşteri temsilcisi ile görüşerek en güzel şekilde faydalanabilirsiniz. Bir çok bankadan çok daha kalitede hizmet verdiğini görmekteyiz. Şubeler ve çalışanlarla bankacılık alanında örnek olmuştur.

turkiye finans

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir