Türkiye Finans Katılım Bankası Çalışma Saatleri

Ev eşyası sektöründe önde gelen kuruluş olan Boydak Grubu’na ait olan Anadolu Finans Kurulu ve Yıldız Holding’e ait olan Family Finans’ın birleşmesi sonucunda alınan kararla banka unvanına sahip oldu. Ülkemizin önde gelen finans sektörünün birleşmesi sonucunda bankacılık faaliyetleri vermektedir. Hissesinin büyük bir kısmı Suuid Arabistan’ın en büyük bankası olan The National Commercial Bank tarafından satın alınarak ortaklık yapılmıştır. Türkiye’de sayılı önemli finans bankalarındandır. Güçlerini birleştirerek hizmet konusunda gelişim göstermiştir. Hızla büyüyen bakacılık anlayışını en güzel şekilde vermektedir.

Türkiye Finans Açılış Kapanış Saati

Sabah: 09:00 – 12:30
Öğle Arası: 12:30 – 13:30
Öğlen Sonrası: 13:30 – 17:00

Saatler arasında hizmet vererek kişilerin işlemlerini görmektedir. Büyük bankacılık ve hizmet konusunda oldukça gelişmiştir. Yabancı yatırımlar sayesinde banka yönetimi yüksek mevkilerde yer almaktadır. Kişilere kusursuz hizmet verdiği gibi insanları geliştirmiştir.

Bankacılık anlamında yeniliğe açıksanız ve iyi bir müşteri temsilcisi ile görüşerek en güzel şekilde faydalanabilirsiniz. Bir çok bankadan çok daha kalitede hizmet verdiğini görmekteyiz. Şubeler ve çalışanlarla bankacılık alanında örnek olmuştur.

turkiye finans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı