Vakıfbank Çalışma Saatleri

Vakıfbank hafta içi her gün sabah dokuzda açılır (09.00) oniki buçuğa (12.30) kadar hizmet vermeye devam eder. Öğle arası bir buçukta (13.30) mesaiye başlayarak akşam beşe (17.00) kadar devam eder.

Türkiye’nin önde gelen bankalarından birisi olarak gösterilen Vakıfbank her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır. Türkiye Bankalar birliğinde yer alan 2012 yılının raporunda aktiflik bakımından en büyük 6. bankası gösterildi. Adnan Menderes’in talimatı ile birlikte 50 milyon TL sermaye ile anonim ortaklık düzeyinde kurularak hizmete başladı. 13 Nisan 1954 yılında hizmete geçerek kısa zamanda büyük miktarda büyüme sağladı. Sloganları “burası sizin yeriniz işimiz halden anlamak” oldu. 2012 yılının bilgilerine göre 12.225 personel ile hizmete devam ediyor. Yurtdışında şubeleri dahi bulunarak para gönderimi alımı yapabilirsiniz. Vakıfbank hizmet bakımından tercih edeceğiniz bankalardan birisidir.

Vakıfbank Açılış Kapanış Saati

Sabah Açılış Saati: 09.30 – 12.30
Akşam Kapanış Saati: 13.30 – 17.00
Cumartesi – Pazar
Kapalı

Şubede Hangi İşlemler Yapılır

Vakıfbank şubesi sabah 09:00’da kapılarını açıyor. Şubelerden yapacağınız sayısız işlem vardır. Müşterilere kolaylık sağlayacak tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. Şubelerde olası yoğunluktan dolayı fazla sıra beklemek istemiyorsanız, sıra numarası alırken TC numarasını girerek önden sıra alabilirsiniz. Banka hizmetine yıllardır devam ediyor, önde gelen ve köklü bankalardan olması size en iyi fırsatları sunmaktadır. Banka şubesinden kredi başvurusu, para gönderme ve alma, EFT talimatı verme, döviz bozdurma ve alma, fatura ödeme gibi işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

vakıfbank

Neden Vakıfbank Tercih Etmeliyim

Vakıfbank her yıl hızla büyüyen bankadır. Türkiye Bankalar Birliği’nin 2014 raporuna göre Türkiye’nin en büyük 7. Bankasıdır. Bankacılık sektöründe önemli adımlara imza atmıştır. Sizde güvenle bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Evde para ve altın tutmak istemiyorsanız bunu bankaya yatırarak her ay gelirinden para alabilirsiniz.

Vakıfbank İletişim

Vakıfbank hesap sahipleri veya hesap alacak olan kişiler banka ile iletişime geçerek aklında olan soruların cevaplarını bulabilirler. Şubeden yaptığınız birçok işlemi telefon bankacılığı ile yapabilirsiniz. Banka sektöründe size her alanda yardımcı olacak deneyimli personeller görev yapmaktadır. İşlemlerinizde yaşadığınız sorunların çözümü için çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Telefon Numarası
0850 222 0724

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir