vakıfbank

Vakıfbank Çalışma Saatleri

Türkiye’nin önde gelen bankalarından birisi olarak gösterilen Vakıfbank her zaman hizmete hazır olarak işlem yapıyor. Türkiye Bankalar birliğinde yer alan 2012 yılının raporunda aktiflik bakımından en büyük 6. bankası olarak gösterildi. Adnan Menderes’in talimatı ile birlikte 50 milyon TL sermaye ile anonim ortaklık düzeyinde kurularak hizmete başladı. 13 Nisan 1954 yılında hizmete geçerek kısa zamanda büyük miktarda büyüme sağladı. Sloganları “burası sizin yeriniz işimiz halden anlamak” oldu. 2012 yılının bilgilerine göre 12.225 personel ile hizmete devam ediyor. Yurtdışında şubeleri dahi bulunarak para gönderimi alımı yapabilirsiniz.


Vakıfbank Mesai Saatleri

Sabah açılış saati 09:00-12:30 / 13:30-17:00 saatleri arasında şubelerden hizmet alınabilir. Saatlere baktığımız zaman gerekli işlemlerinizi isteğiniz doğrultusunda müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz. İnternet şubeciliği üzerinden hesaplarınız varsa ödeme/havale/fatura gibi işlemlerde yapılır.

Telefon Bankacılığı sayesinde 7 gün 24 saat müşteri numaranız, kart numaranız ya da TC kimlik numaranızdan herhangi biri ve şifrenizi kullanarak bize ulaşabilir, bankacılık işlemlerinden faydalanabilirsiniz.

0850 222 0 724’ü, tüm operatörlerden ve Türkiye’nin her yerinden alan kodu çevirmeden arayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Yazın