Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri

Yurtiçi Kargo hafta içi sabah açılış saati dokuz (09:00) akşam kapanış saati altı (18:00). Hafta sonu daha 09:00 ile 16:00 saatleri arasında çalışmaktadır.

Türkiye’nin dört bir yanına kargo hizmeti veren firmalardan birisi olarak Yurtiçi Kargo’yu seçmenizi öneririm. Hızlı çalışmaları ile birlikte kargonuzu zamanında teslim edecektir. Cumartesi günleri öğlene kadar kargolar teslime gider Pazar günleri tatil olduğundan dolayı şubelerde ve kargo taşımacılığı durmaktadır. Hesaba katarak kargonuzun zamanını ayarlayabilirsiniz kısa sürede taşıma ve nakil işlemleri yapılıyor.

Yurtiçi Kargo Kaçta Açılıyor – Kaçta Kapanıyor

Sabah Açılış Saati:
09.00
Akşam Kapanış Saati:
18.00
Cumartesi Çalışma Saatleri:
09.0016.00

Yurtiçi Kargo Dağıtım Günü ve Saatleri
Kargo müşterileri kargolarının ne zaman teslim edileceği en çok merak ettikleri arasında yer alıyor. Yurtiçi Kargo müşterileri kargolarını hafta içi kapıdan, cumartesi günü şubeden alabilirler. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri sabah 09.00 ile 18.00 arası kargoları dağıtılmaktadır.

Yurtiçi Kargo Hafta Sonu Çalışma Saatleri
Kargolarınız hafta sonu Cumartesi günleri 09.00 ile 16.00 arasında kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. Yurtiçi kargo Pazar günleri kapalıdır.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri
Çağrı merkezi Pazar günleri hariç haftanın geri kalan günlerinde hizmet vermektedir. Çağrı merkezi 08.00 ile 20.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Çağrı merkezinden en yakın şube bilgisi, kargonuz nerede, teslimat bilgisi, teslimat süresi, adrese kurye talebi, görüş öneri ve şikayetleriniz gibi hizmetleri alabilirsiniz.

yurtiçi kargo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir